What's happening?

Paskolos verslui

Video Sources 217 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Lietuvišku įgarsinimusrv1.ziuri.net
Didysis kačių pabėgimas

Didysis kačių pabėgimas

Apr. 05, 2018
Your rating: 0
7 1 vote
Paskolos verslui

Synopsis

Didžiuliame mieste, aukštai dangoraižyje esančiame bute gyvena du katinai – tėvas ir sūnus. Jų katiniškos dienos bėga maloniai ir be rūpesčių: valgyti visuomet paduota, iš aukštai viskas matosi, o kad nėra galimybės išeiti į lauką, tai tik dar vienas papildomas pliusas – juk lauke tyko tiek pavojų!

Tiesa, taip galvoja tik tėtis. Visai kitokios mintys sukasi jo sūnaus galvelėje. Jaunas, stiprus, smalsus ir gyvenimo dar nepažįstantis kačiukas degte dega noru pamatyti platųjį pasaulį, o ypač – surasti paslaptingą, legendinį kačių rojų. Apie šios stebuklingos vietos egzistavimą žino kiekviena katė, tik kažkaip nė viena (bent jau iš pažįstamų kačių) nėra jo mačiusi. Bet ar tai sustabdys nuotykių trokštantį kačiuką? Žinoma, ne!

Vieną dieną jauniklis pasigamina savadarbę raketą ir, nutaikęs momentą, kai tėtis nemato, išskrenda pro langą į platųjį pasaulį. Atsigavęs po pirmojo šoko, tėtis katinas pamažu su siaubu suvokia visą šios išdaigos rimtumą ir jo mylimam sūnui gresiančius pavojus. Kad ir labai bijodamas, tėtis pasiryžta vykti ieškoti sūnaus ir kartu su pažįstama papūga leidžiasi į kelią. Pabėgėlio kačiuko palikti pėdsakai iš pradžių juos veda per betonines miesto džiungles, o vėliau naminiam katinui tenka susipažinti ir su tikra laukine gamta bei joje slypinčiais netikėtumais. Ar jis sugebės nugalėti savo baimes? Ar jo sūnus neįsipainios į kokį nors tikrai pavojingą nuotykį? O galbūt drąsiam kačiukui pavyks surasti legendinį kačių rojų?

Didysis kačių pabėgimas
Didysis kačių pabėgimas
Original title 猫与桃花源
IMDb Rating 138 138 votes
TMDb Rating 6.2

Director

Gary Wang
Director

Cast

李宇峰 is毯子
毯子
杨砚铎 is斗篷
斗篷
周华健 is弹琴猫
弹琴猫
张喆 is金刚
金刚
陈霖生 is黑猫
黑猫

Similar titles

Šeimos intrigos
Saliut-7
DANGORAIŽIO APIPLĖŠIMAS – 2011
Atspindys
Kalėdų bičiulis
Bloodshot – 2020
Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas
Those Who Love Me Can Take the Train
Miegok kietai
JAUNIKIS ANT BALTO ŽIRGO
Įkaitų krizė
Tiesa arba drąsa

Leave a comment