What's happening?

Video Sources 374 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Lietuvišku įgarsinimusrv1.ziuri.net
  • Lietuvišku įgarsinimustreamango.com
NIUJORKO GAUJOS

NIUJORKO GAUJOS

Dec. 14, 2002167 Min.
Your rating: 0
7 1 vote
Paskolos verslui

Synopsis

Amerika gimė gatvėse… Tai saga apie Amerikos gimimą, spalvingą jos istoriją. Filmo veiksmas vyksta Faiv Points’o rajone, tamsiame ir daugiatūkstantiniame miesto kampelyje, dorų piliečių vadinamame blogio ir chaoso centru. Būtent šitame “nusikaltimo rojuje” ir pasirodo jaunas airių imigrantas Amsterdam Velon.

Amsterdam – nužudytojo dvasininko sūnus, kuris kažkada buvo airių imigrantų grupuotės lyderis, atvykęs į Faiv Points’ą. Po šešiolikos metų, praleistų prieglaudoje, Amsterdam sugrįžta į Faiv Points’ą, kad surastų savo tėvo žudiką. Jo taikinys – Uiljam Kating “Bilas Mėsininkas”, negailestingas gaujos lyderis. Jis nekenčia imigrantų ir ryžtingai nusprendžia neįsileisti jų į savo miestą.

Kiekvienais metais, dvasininko Velono žūties dieną, vyksta iškilmės, į kurias įmanoma patekti tik Bilui Mėsininkui leidus. Amsterdamo planas aiškus: sulaukti dienos, kai Uiljam Kating švenčia savo pergalę, ir jį nužudyti. “Kada tu žudai karalių, tu to nedarai tamsiame užkampyje. Žudai ten, kur visa jo palyda gali stebėti, kaip jis miršta”, – sako Amsterdam.

Laukdamas šių iškilmių, vaikinas patenka į Mėsininko aplinką, žiaurumo pasaulį, iš kurio nebus lengva pabėgti. Kai Amsterdam suvokia, kad airiai įstengs pasipriešinti Bilui, jis tampa grupuotės lyderiu. Tuo pat metu Amsterdam susipažįsta su Džeine Everdin, paslaptinga vagile, kurios miklios rankytės ir nepriklausomybė sužavi vaikiną.

Kada išaiškėja merginos praeitis, glaudžiai susijusi su Bilu Mėsininku, trijulės santykiai pasiekia aukščiausią įtampos tašką.

Filmas nominuotas 10- čiai “OSKARŲ”!

Triumfuojantis D. Day-Lewis sugrįžimas į ekraną, naujas, nepakartojamas L. DiCaprio amplua, K. Diaz dramatinio talento atsiskleidimas. Ir visa tai – Skorsese dėka! Skorsese sako: “Nuo pat vaikystės mane domino pasakojimai apie Niujorko istoriją. Kiekvieną dieną, tyrinėdamas kaimynines gatves, aš sužinodavau kažką naujo apie šį neįprastą ir nežinomą istorijos periodą. Tai istorijos apie Amerikos kančias, tai istorijos apie mūsų šaknis”.

NIUJORKO GAUJOS
NIUJORKO GAUJOS
NIUJORKO GAUJOS
NIUJORKO GAUJOS
NIUJORKO GAUJOS
NIUJORKO GAUJOS
NIUJORKO GAUJOS
NIUJORKO GAUJOS
NIUJORKO GAUJOS
NIUJORKO GAUJOS
Original title Gangs of New York
IMDb Rating 7.5
TMDb Rating 7.2

Director

Cast

Leonardo DiCaprio isAmsterdam Vallon
Amsterdam Vallon
Cameron Diaz isJenny Everdeane
Jenny Everdeane
John C. Reilly isHappy Jack Mulraney
Happy Jack Mulraney
Jim Broadbent isWilliam "
William "
David Hemmings isMr. Schermerhorn
Mr. Schermerhorn

Similar titles

Koletė
Oušeno 8
Those Who Love Me Can Take the Train
Išpirka – 2017
Moteris ir keturi jos vyrai – 1983
Vienas namuose 4
CIMBELINAS
GATVĖS KRAUJAS
Kovotojai
Beždžionių planetos aušra
Mary – 2019
Šeimos intrigos

Leave a comment