Paskolos verslui

Video Sources 210 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Lietuvišku įgarsinimusrv1.ziuri.net
Malena

Malena

Oct. 27, 2000109 Min.
Your rating: 0
5 1 vote
Paskolos verslui
what going on?

Synopsis

Filmo veiksmas nukelia į 1941 m. Sicilijos miestelį Castelcutą. Pasaulis skendi kare, o tykioje provincijoje likę vyrai, moterys ir vaikai nuobodžiai leidžia dienas, laukdami žinių iš karo. Rūpintis sunkiai sergančiu tėvu, į Castelcutą atvyksta graži moteris, vardu Malena.

Jai pakanka pasirodyti gatvėje, ir visi kaip vienas miestelio vyrai nebegali atplėšti nuo jos akių, o moterys paleidžia liežuvius ir skleidžia paskalas. Jauna moteris, kurios siekia kiekvienas vyras ir nekenčia kiekviena moteris. Malena žino, jog yra garži ir tuo naudojasi, lengvai erzindama ne tik vyrus, bet ir paauglius.

12-metis Renato, vos pamatęs gatve einančią, lengva suknele vilkinčią Maleną, pirmąkart gyvenime patiria nenusakomus jausmus. Jis pradeda sekti savo svajonių merginą, norėdamas išsiaiškinti, kokia iš tikro yra Malena. Ką tik gavęs dovanų naują dviratį, Renato nori būti laikomas suaugusiu. Pamatęs Maleną, nebesugeba suvaldyti savo šėlstančių hormonų, nors dorai ir nesuvokia, kas vyksta. Renato įsimyli miestelio gražuolę, suaugusią moterį.

Nepaisant 15 metų amžiaus skirtumo, paauglys tiki, kad kada nors „prisivys“ Maleną ir galės tapti jos vyru. Tačiau tai neįmanoma jau vien dėl to, kad ji ištekėjusi.

Kai Malenai pranešama, kad jos vyras žuvo Afrikos fronte, moterys slapčia džiūgauja, kad grožis pagaliau nubaustas, o vyrams nušvinta viltis siekti ilgai trokštamos ir pagaliau laisvos moters.

Tuo tarpu Renato kenčia emociškai ir fiziškai kartu su Malena, kurią skaudina netylančios apkalbos, dar labiau paaštrėjusios žuvus mylimam žmogui. Neapykanta užgriūva ir Malenos tėvą, kuris netrukus netenka darbo. O bent vienam vyrui, parodžiusiam nors menkiausią dėmesį Malenai, tenka atlaikyti temperamentingų susivienijusių moteriškių puolimą. Kas laukia Malenos ir kaip klostysis Renato gyvenimas, pamatysite pažiūrėję puikų filmą.

Malena
Malena
Malena
Malena
Malena
Malena
Malena
Malena
Malena
Malena
Original title Malèna
IMDb Rating 7.5 78,498 votes
TMDb Rating 7

Director

Cast

Monica Bellucci isMalena Scordia
Malena Scordia
Giuseppe Sulfaro isRenato Amoroso
Renato Amoroso
Gaetano Aronica isNino Scordia
Nino Scordia
Angelo Pellegrino isil segretario politico
il segretario politico
Paola Pace isdonna del linciaggio
donna del linciaggio
Lucia Sardo is2a Donna linciaggio
2a Donna linciaggio

Similar titles

Sesuo Aimee – 2019
Galbūt nėščia – 2018
SPĄSTAI
NUOTYKIŲ IEŠKOTOJAS
Žmogžudystė Rytų eksprese
Svajonių apps‘as
Fantastiniai gyvūnai: Grindelvaldo nusikaltimai
Svetimi prieš grobuonį 2 – 2007
Ralfas Griovėjas 2
ALEKSAS KROSAS – 2012
Ponas Pipas – 2012
Prancūziška porelė

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

Paskolos verslui