Paskolos verslui

Video Sources 254 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Lietuvišku įgarsinimusrv1.ziuri.net
Mara

Mara

Sep. 06, 2018100 Min.
Your rating: 0
7 1 vote
Paskolos verslui
what going on?

Synopsis

Klasikinių siaubo filmų „Košmaras Guobų gatvėje“ (angl. „A Nightmare on Elm Street“) ir „Blogi sapnai“ (angl. „Bad Dreams“) bei naujo žanro hito „Sapnų demonai“ (angl. „Before I Wake“) įkvėptas režisierius Clive‘as Tonge‘as pristato kraupų ir labai tikrovišką siaubo trilerį apie demonus, gyvenančius mūsų pasąmonėje.

Filmo „Mara“ siužete detektyvei Keitei Fuler (akt. Olga Kurylenko) patikima labai paini byla. Ji turi ištirti vieno vyro mirtį, kurį tariamai nužudė jo žmona. Vieninteliu liudininku šioje byloje tampa nužudytojo aštuonmetė dukra Sofija (akt. Mackenzie Imsand), kuri detektyvei papasakoja kraują stingdančią istoriją.

Pasirodo, Sofijos tėtis galėjo mirti ne nuo žmonos rankos, o savo sapne susidūręs su senoviniu demonu, kuris pasitinka savo aukas joms grimztant į sapnų karalystę. Nepatikėjusi šia „vaikiška“ istorija, Keitė netrukus pati įsitikina, jog sapnų demonai egzistuoja, ir nuo jų niekas nėra apsaugotas…

Be Olgos Kurylenko, filme taip pat vaidina žymusis siaubo filmų „Išvarymas 2“ (angl. „The Conjuring 2“), „Slendermenas“ (angl. „Slenderman“), „Mama“ (angl. „Mama“) aktorius Javieras Botetas, kuris dėl savo netipinės išvaizdos – 197 cm ūgio ir 54 kg svorio – dažniausiai kine įkūnija visokius siaubūnus.

Mara
Mara
Original title Mara
IMDb Rating 5.1
TMDb Rating 5.2

Similar titles

Gemini Man – 2019
Kikboksininkas. Atpildas
Eik su manim
Juodaodis klano narys
Viena nepatogi akimirka – 2015
LUISAS IR ATEIVIAI
Deviant Behavior – 2018
Beždžionių planetos aušra
Šeštasis pojūtis
VARŠUVA, 1944-IEJI
LOS ANDŽELO KATASTROFA
Našlės

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

Paskolos verslui