What's happening?

Paskolos verslui

Video Sources 299 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Lietuvišku įgarsinimusrv1.ziuri.net
Mara

Mara

Sep. 06, 2018100 Min.
Your rating: 0
7 1 vote
Paskolos verslui

Synopsis

Klasikinių siaubo filmų „Košmaras Guobų gatvėje“ (angl. „A Nightmare on Elm Street“) ir „Blogi sapnai“ (angl. „Bad Dreams“) bei naujo žanro hito „Sapnų demonai“ (angl. „Before I Wake“) įkvėptas režisierius Clive‘as Tonge‘as pristato kraupų ir labai tikrovišką siaubo trilerį apie demonus, gyvenančius mūsų pasąmonėje.

Filmo „Mara“ siužete detektyvei Keitei Fuler (akt. Olga Kurylenko) patikima labai paini byla. Ji turi ištirti vieno vyro mirtį, kurį tariamai nužudė jo žmona. Vieninteliu liudininku šioje byloje tampa nužudytojo aštuonmetė dukra Sofija (akt. Mackenzie Imsand), kuri detektyvei papasakoja kraują stingdančią istoriją.

Pasirodo, Sofijos tėtis galėjo mirti ne nuo žmonos rankos, o savo sapne susidūręs su senoviniu demonu, kuris pasitinka savo aukas joms grimztant į sapnų karalystę. Nepatikėjusi šia „vaikiška“ istorija, Keitė netrukus pati įsitikina, jog sapnų demonai egzistuoja, ir nuo jų niekas nėra apsaugotas…

Be Olgos Kurylenko, filme taip pat vaidina žymusis siaubo filmų „Išvarymas 2“ (angl. „The Conjuring 2“), „Slendermenas“ (angl. „Slenderman“), „Mama“ (angl. „Mama“) aktorius Javieras Botetas, kuris dėl savo netipinės išvaizdos – 197 cm ūgio ir 54 kg svorio – dažniausiai kine įkūnija visokius siaubūnus.

Mara
Mara
Original title Mara
IMDb Rating 5.1
TMDb Rating 5.2

Similar titles

Debesys – 2020
Nerealieji 2 – 2018
Titanas
Stebėtojai
Laiko tarpas
Ponas Tolkinas
Nemirtingas – 2010
Megalodonas: Grėsmė iš gelmių
NEBAIGTAS GYVENIMAS
9 dievų galia
Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas
Taksi 5

Leave a comment