Vaizdo šaltiniai 186 Peržiūrų

  • Žiūrėti anonsąyoutube.com
  • Lietuvišku įgarsinimusrv1.ziuri.net
Mara

Mara

Sep. 06, 2018100 Min.
Jūsų įvertinimas: 0
7 1 vote
kas vyksta?

Aprašymas

Klasikinių siaubo filmų „Košmaras Guobų gatvėje“ (angl. „A Nightmare on Elm Street“) ir „Blogi sapnai“ (angl. „Bad Dreams“) bei naujo žanro hito „Sapnų demonai“ (angl. „Before I Wake“) įkvėptas režisierius Clive‘as Tonge‘as pristato kraupų ir labai tikrovišką siaubo trilerį apie demonus, gyvenančius mūsų pasąmonėje.

Filmo „Mara“ siužete detektyvei Keitei Fuler (akt. Olga Kurylenko) patikima labai paini byla. Ji turi ištirti vieno vyro mirtį, kurį tariamai nužudė jo žmona. Vieninteliu liudininku šioje byloje tampa nužudytojo aštuonmetė dukra Sofija (akt. Mackenzie Imsand), kuri detektyvei papasakoja kraują stingdančią istoriją.

Pasirodo, Sofijos tėtis galėjo mirti ne nuo žmonos rankos, o savo sapne susidūręs su senoviniu demonu, kuris pasitinka savo aukas joms grimztant į sapnų karalystę. Nepatikėjusi šia „vaikiška“ istorija, Keitė netrukus pati įsitikina, jog sapnų demonai egzistuoja, ir nuo jų niekas nėra apsaugotas…

Be Olgos Kurylenko, filme taip pat vaidina žymusis siaubo filmų „Išvarymas 2“ (angl. „The Conjuring 2“), „Slendermenas“ (angl. „Slenderman“), „Mama“ (angl. „Mama“) aktorius Javieras Botetas, kuris dėl savo netipinės išvaizdos – 197 cm ūgio ir 54 kg svorio – dažniausiai kine įkūnija visokius siaubūnus.

Mara
Mara
Originalus pavadinimas Mara
IMDb Rating 5.1
TMDb Rating 5.2

Režisierius

Clive Tonge
Režisierius

Vaidina

Panašūs pavadinimai

Didvyrių būrys
Festivalis
13 žudikų
Mirties blyksnis
Kalėdų bičiulis
Įkyruolė – 2016
ANAKONDA 2: KRUVINOSIOS ORCHIDĖJOS BEIEŠKANT
Su Kalėdom. po velnių
Admirolas
Karo kiaulės
Džonas Vikas 2 – 2017
Oušeno dvyliktukas

Palikite komentarą

Vardas *
Pridėkite rodomą vardą
Pašto adresas *
Jūsų el. Pašto adresas nebus paskelbtas
Website

//graizoah.com/afu.php?zoneid=2289174