Paskolos verslui

Video Sources 205 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Lietuvišku įgarsinimustreamango.com
RAKTAS

RAKTAS

Jul. 29, 2005104 Min.
Your rating: 0
6 1 vote
Paskolos verslui
what going on?

Synopsis

Tvankios senosios Luizianos pelkės slepia ne vieną kraupią paslaptį ir ne vieną kruviną tragediją. Čia vis dar gyvuoja iš vergijos laikų užsilikę keisti senoviniai papročiai ir burtininkų apeigos. Vieną šiurpią Naujojo Orleano apylinkių paslaptį ryžtasi atskleisti ir šio filmo herojė – jauna slaugė Karolina. Tačiau smalsumo kaina raganių pasaulyje – labai didelė. Kartais – didesnė už gyvybę.
Darbo ieškančią Naujojo Orleano slaugę Karoliną (akt. Kate Hudson) pasamdo sena moteris Violeta Devro (akt. Gena Rowlands), gyvenanti nuošaliame name kartu su prie lovos prikaustytu savo vyru Benu (akt. Johnas Hurtas). Iš pradžių heroję baugina šiurpiai atrodantis pastatas ir ne itin draugiškai nusiteikę jo gyventojai, tačiau netrukus smalsumas nugali baimę. Senasis namas – kupinas keistų garsų ir paslapčių. Viena keistenybių – visame name nėra nė vieno… veidrodžio.
Violeta Devro įteikia merginai raktą, kuriuo galima atrakinti visas namo duris. Visas, išskyrus vienas – mažas dureles palėpėje. Karoliną apima nenugalimas noras sužinoti, kas už jų slypi. Senasis Benas Devro buvo palėpėje, kai jį ištiko insultas. Kas taip išgąsdino namo šeimininką?
Vieną naktį Karoliną pažadina keisti garsai. Ji aptinka Beną Devro ant namo stogo. Kai herojė mėgina paguldyti jį į lovą, senis sušvokščia jaunajai slaugei į ausį: „Padėk man“. Karolina ryžtasi įminti šiurpaus namo ir Devro šeimos paslaptį…

*Tai įdomu
Į filmavimo aikštelę Kate Hudson grįžo praėjus 4 mėnesiams nuo sūnaus Ryderio gimimo. Nusprendusi nepalikti savo pirmagimio namuose, Kate Hudson prisipažino, kad vaiko priežiūra filmavimo aikštelėje buvo sunkesnė nei jai atrodė iš pirmo žvilgsnio.

„Filmo veiksmas vyksta senoviniuose, paslapčių kupinuose namuose, į kuriuos prižiūrėti sergančio ligonio atvyksta mano herojė, slaugė Karolina. Vykstant filmavimui, aš pati maitinau savo kūdikį, todėl šiame klaikiame name viena praleisdavau ne vieną popietę. Sėdėdavu ir negalėdavau atsikratyti keistos nuojautos. Manau, tai atsispindėjo ir mano vaidyboje,“ – pasakojo aktorė.

Dėl kasdienės vaiko priežiūros Kate Hudson teko patirti ir labiau apčiuopiamų sunkumų. Kad ir tokią „smulkmeną“ kaip uodų sukandžiojimas. „Filmavome per patį uodų sezono įkarštį. Visi kolegos nuo vabzdžių įkandimų buvo apsisaugoję purškiamais vaistais, tačiau aš negalėjau to padaryti, nes maitinau kūdikį. Dėl to kiekvieną dieną uodai su pasimėgavimu ėsdavo mane. Kartais tiesiog nebegalėdavau susivaldyti. Vienintelis išsigelbėjimas buvo degančios žvakės,“ – prisimena pagrindinio vaidmens atlikėja.

RAKTAS
RAKTAS
RAKTAS
RAKTAS
RAKTAS
RAKTAS
RAKTAS
RAKTAS
RAKTAS
Original title The Skeleton Key
IMDb Rating 6.5
TMDb Rating 6.5

Director

Iain Softley
Director

Cast

Kate Hudson isCaroline Ellis
Caroline Ellis
Gena Rowlands isViolet Devereaux
Violet Devereaux
Peter Sarsgaard isLuke Marshall
Luke Marshall
John Hurt isBen Devereaux
Ben Devereaux
Marion Zinser isBayou Woman
Bayou Woman
Maxine Barnett isMama Cynthia
Mama Cynthia
Deneen Tyler isDesk Nurse
Desk Nurse

Similar titles

DRAKONŲ KOVA: „F“ ATGAIVINIMAS – 2015
Kontrolieriai – 2003
Sicario 2: Kartelių karai
Una
Artėjant prie nežinomybės
ĮKŪRĖJAS
STROUKERIS EISAS
Nenugalimas III: Išpirkimas
Aštunta klasė
JI
Šaltoji zona
Anoniminiai žudikai

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website

Paskolos verslui