What's happening?

Video Sources 324 Views Report Error

  • Watch traileryoutube.com
  • Lietuvišku įgarsinimustreamango.com
TROLIŲ MEDŽIOTOJAI

TROLIŲ MEDŽIOTOJAI

Oct. 29, 2010103 Min.
Your rating: 0
9 1 vote
Paskolos verslui

Synopsis

Norvegija yra įstabi šalis, garsėjanti nuostabiais fjordais, žuvų gausa bei šiaurėje auginamais elniais. Bet negalima pamiršti kai ko, kuo Norvegija pasižymi ne mažiau nei minėti dalykai ir tai bus ne kas kitas, o … troliai. Gerai, gerai, pasižymi netiesiogiai, o per folklorą bei įvairiausius pasakojimus, bet kaip sakoma – įrodyk, kad gudras, jog neegzistuoja.

Jei rimtai, kalba eina apie norvegų filmą “The Troll Hunter”, kuris tik tik pradėtas demonstruoti Fantastic Fest kino festivalyje, vykstančiame Teksase, JAV. Ir vertinamas jis jau tikrai gerai. Nenuostabu, nes filmas išsiskiria ir tematika ir vizualiu pateikimu. Kai kas pasakys, kad štai vėl filmas sukurtas, tarsi su buitine kamera, bet nereikia pamiršti jog Cinéma vérité filmavimo stilius plačiai naudojamas ne tik filmuose, bet ir serialuose.

Filmo siužetas paprastas: grupė entuziastų išsiruošia į atokias Norvegijos vietoves ieškoti įrodymų, jog troliai egzistuoja. Jų ketinimų rimtumą išduoda tai, jog grupėje atsiranda ir asmuo, besigiriantis esantis gidas trolių paieškose. Kelionė, iš pradžių atrodanti kaip uraganų gaudynės, palengva įgauna pagreitį, kai ieškotojai sutinka vis kitokių rūšių ir dydžių trolius, kurie atlieka tai, ką jie sugeba geriausiai – kelti sumaištį ir gąsdinti žmones.

Sunku objektyviai spręsti vien tik iš treilerio, bet man norisi tikėti norvegų sėkme pateikti žiūrovams didžiulį džiaugsmą bei pramogą, bežiūrint šį filmą. Manau, tai ir gausime, ką rodo tas faktas, jog Magnolia Pictures, kuri užsiima būtent užsienietiškų bei nepriklausomų filmų leidyba (jos išleistų filmų sąraše yra “Ong-Bak”, “The Host”, “Let the Right One In” ir kiti), jau įsigyjo teises į šį filmą. Tad reikia manyti, jog kitais metais nebus pernelyg ilgai delsiama šį filmą rodyti didžiuosiuose ekranuose.

TROLIŲ MEDŽIOTOJAI
TROLIŲ MEDŽIOTOJAI
TROLIŲ MEDŽIOTOJAI
TROLIŲ MEDŽIOTOJAI
TROLIŲ MEDŽIOTOJAI
TROLIŲ MEDŽIOTOJAI
Original title Trolljegeren
IMDb Rating 7 61,513 votes
TMDb Rating 6.7

Director

Cast

Similar titles

SPĄSTAI
Tūnąs tamsoje: paskutinis raktas
Vedlys
Iksmenai: Tamsusis Feniksas
BILIETAS SU NUOLAIDA
Klausyk savo širdies
Oušeno dvyliktukas
Mažulė, verta milijonų – 2019
Apsireiškimas
Taiklus šaulys – 2021
Pasivaikščiojimas
KAPITONĖ MARVEL

Leave a comment